x 
Cart empty
هشدار
  • Info: Assign virtuemart to a menu item

آشنایی با آموزشگاه تعمیر موبایل یسنا - اصفهان

    اموزشگاه یسنا افتخار دارد با تجربه ده ساله در زمینه تعمیرات تلفن همراه و آموزش آن به عنوان آموزشگاه درجه یک اصفهان در طرح ارزشیابی آموزشگاه های آزاد کشور همچنین واحد نمونه کارافرین و اشتغال زا در سال 88 و 89 در رشته الکترونیک و حرفه تعمیر تلفن همراه فعالیت نماید .لذا با توجه به رشد روزافزون رشته IT، گسترش صعودی شبکه مخابرات سیار ،فراگیر شدن استفاده از تکنولوژی همراه و تولید انبوه و متنوع انواع مدل های گوشی نیاز به خدمات تلفن همراه  روز به روز گسترده شده است که جهت اشتغال صحیح در این حرفه گذراندن دوره های مهارتی استاندارد اولین قدم است .

 PicsArt 04 26 12.22.12

مشاوره شغلی رایگان

    دانش پذیران آموزشگاه یسنا میتوانند پس از کسب مهارت لازم از آموزشگاه مشاوره شغلی رایگان دریافت نمایند.این آموزشگاه همچنین برای رتبه های برتر معرفی به بازار کار و درآمد مطلوب را ضمانت میکند.

روش سرمایه گذاری مطمئن و %100 تضمینی با درامد بالا

    یادگیری سرفصل های آموزشی ما و کسب مهارت تعمیر سرمایه گذاری زود بازده ایست که حتی به سرمایه اولیه آنچنانی نیاز ندارد.تکنولژی پیشرفته گوشی های از طرفی قیمت گوشی هارا مناسب تر میکند و از طرفی تعمیرات را آسان. در کمتر از 4ماه میتوانید به یک درآمد مطلوب برسید. ضمانت این امر با ما!

PicsArt 04 26 12.23.23

ارائه مدرک فنی حرفه ای با کد بین المللی قابل قبول در 127 کشور دنیا از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور (وزارت کار و امور اجتماعی )

    دریافت این مدرک حتی برای آن دسته از دانشپذیران که قصد مهاجرت به کشور های خارجی را دارند بسیار سودمند است (تعمیرات سخت افزاری لبتاپ و موبایل امتیاز بالایی برای دریافت اقامت دارد)

 

امکانات و تجهیزات 

    یسنا افتخار دارد با امکانات رفاهی لازم و تجهیزات کمک آموزشی مورد نیاز نظیر ADSL ، Data Projector ، سیستم های مانیتورینگ و آموزش استاندارد همچنین به کارگیری اساتید، مربیان مجرب و دانشگاهی فضای مناسبی را جهت یادگیری کارآموزان عزیز فراهم نماید.

 

امتیازات و تسهیلات

    یسنا با هدف تشویق و ایجاد انگیزه ی بیشتر در فراگیری آموزشی فنی و حرفه ای تسهیلات ویژه ای را برای خانواده های محترم در نظر گرفته است.

 

آموزش حرفه ای تخصص ماست ...

لینک های مرتبط

 Untitled-8

 

تخفیف ویژه خانواده های تحت پوشش

کمیته امداد و بهزیستی

 bank mellat  بانک ملت 
تزریق بوتاکس-تزریق چربی،تزریق ژل،لیزر موی زائد در اصفهان

ادرس اموزشگاه

6324

اصفهان ،میدان شهدا ، ابتدای خیابان فروغی کوچه بهار 3 ، طبقه فوقانی قرض‌الحسنه حضرت سجاد

آموزشگاه یسنا

تلفن ثابت: 33371153-031

همـــــراه: 7004 313 0913

فروشگاه موبایل و لوازم جانبی  7004 313 0903

 ایمیل:yasna_gsm@yahoo.com

Green Red Blue

Copyright (C) 2013 - 2017 Yasna GSM Org . All rights reserved.

طراحي شده توسط سايتک